Теплогідроізоляція плоских покрівель

З точки зору будівельної теплофізики саме покрівлі є тими частинами будівель, які піддаються впливу найбільш інтенсивного кліматичного навантаження. Покрівлі однаково добре повинні витримувати перепади спеки та холоду, посухи та вологості, вітрового та снігового навантаження. Покрівлі призвані забезпечувати надійну теплоізоляцію та бути водонепроникними протягом всього терміну експлуатації. 

Завдяки своїм характеристикам, вже більше як 30 років, напилюваний жорсткий пінополіуретан (ППУ) використовують в якості теплогідроізоляції для плоских покрівель. Напилювальні жорсткі пінополіуретани - це сучасні системи екологічної, енергозберігаючої й економічної гідротеплоізоляції покрівель килимового типу суцільного приклеювання.

  • Жорсткий пінополіуретан забезпечує надійну безшовну теплогідроізоляцію розрахункової товщини на всіх видах плоских покрівель.
  • Технологія нанесення жорсткого ППУ не передбачає демонтажу старої рубероїдної покрівлі.
  • Покрівля з жорсткого пінополіуретану працює в діапазоні температур від - 100°С до + 140°С
  • Здатність напилюваного матеріалу повторювати поверхні складної геометричної форми із необхідною адгезійною міцністю до конструктивних елементів дає можливість архітекторам проектувати покрівлі складних форм з гарантією їх тривалої експлуатації в часі. 

Покрівельний ППУ стійкий до впливу слабких кислот, лугів, мінерального масла, бензину, дизпалива, рослинності, протидіє проникненню мікроорганізмів, тим самим запобігаючи корозії бетону та металу.

Після напилення, покрівельний жорсткий ППУ повинен бути захищений від впливу УФ - променів та можливих механічних пошкоджень. Для його захисту можуть застосовуватись одно-, та двохкомпонентні еластомерні композиції, що відповідно дасть можливість надати гарантію на експлуатацію виготовленої покрівлі відповідно 10 і 20 років. 

Мінімальна прогнозована розрахункова довговічність експлуатації такої покрівлі  становить 50 років, за умови можливої необхідності відновлення еластомерного покриття.  

Ми вважаємо, що кожна технологія має право на існування, але якщо співставити якість та ціну, то тоді можна зробити висновок, що якісну та надійну гідротеплоізоляцію плоскої покрівлі можна виконати тільки методом напилення жорсткого пінополіуретану.
Достойної альтернативи цьому способу - не існує!

Фахівці нашого підприємства проводять обстеження будівель та споруд та виконують теплотехнічні розрахунки у відповідності до діючих норм в залежності від функціонального призначення цих будівель та споруд.

Якість виконання робіт по будь-якій тепловій ізоляції конструктивних елементів будівель і споруд незалежно від застосованих теплоізоляційних матеріалів а також дотримання розрахункових товщин теплової ізоляції у відповідності до ДБН можна перевірити та проаналізувати за допомогою тепловізорного обстеження.