Комплекси ВРХ, свинарники, пташники

Основне завдання цих споруд – це дати можливість максимального набору ваги за мінімально короткі терміни, за умови збалансованого раціону для відгодівлі тварин та птиці. Максимальний ефект набору ваги досягається не тільки за рахунок збалансованих кормів, але й за умови утримання тварин та птиці в приміщеннях з постійно заданою температурою, яка підтримується за рахунок опалення та вентиляції.

 

Відсутність утеплення споруд веде не тільки до фінансових втрат, при оплаті за енергоносії, але й до втрат живої ваги худоби та птиці при коливаннях температур.

 

Тільки утеплені приміщення забезпечують умови їх нормальної репродукції, які сприяють їх більшої продуктивності та набору ваги.

 

У зв’язку із тим, що при утриманні ВРХ, свиней та птиці існує специфічний мікроклімат, який може призводити до утворення грибків та плісняви на поверхні утеплювача. Утеплювач повинен бути хімічно стійким до впливу засобів знезараження та піддаватись миттю. При цьому утеплювач повинен щільно приставати до поверхні конструктивних елементів будівлі.

 

Утеплювач не повинен всмоктувати в себе вологу так як це призведе до процесів гниття, а в подальшому і до руйнації споруди в цілому.

 

З огляду, на наведене вище, по своїх фізико – механічних властивостях в якості утеплювача для таких споруд найбільш підходить напилюваний жорсткий пінополіуретан (ППУ).

Фахівці нашого підприємства проводять обстеження будівель та споруд та виконують теплотехнічні розрахунки у відповідності до діючих норм в залежності від функціонального призначення цих будівель та споруд.

Якість виконання робіт по будь-якій тепловій ізоляції конструктивних елементів будівель і споруд незалежно від застосованих теплоізоляційних матеріалів а також дотримання розрахункових товщин теплової ізоляції у відповідності до ДБН можна перевірити та проаналізувати за допомогою тепловізорного обстеження.