Утеплення басейнів

Будівництво або реконструкція басейну вимагає чимало часу, сил і грошей. Але прикладені зусилля виправдовують усі очікування, адже басейн - дарує здоров'я і гарний настрій.

У цій статті ми хочемо розповісти про теплоізоляцію суцільного приклеювання розрахункової товщини, яка дозволить провести утеплення басейну будь-якої форми без єдиного «містка холоду».

Теплоізоляція будь-якого типу басейну відіграє дуже важливу роль в подальшій експлуатації. 

По-перше. Грунт під чашею має власну температуру, яка буде намагатись врівноважитись з температурою води у басейні. Це сприяє значній втраті тепла води басейну. Тобто, усі затрати на нагріванні води у басейні будуть зводитись на нівець і буде огріватись земля навколо басейну. 

Для зниження експлуатаційних витрат потрібно розрахувати товщину теплоізоляцію чаші басейну.

По-друге. Якщо провести утеплення чаші басейну розрахунковою товщиною, то ми запобігаємо конвекції тепла води через утеплювач до грунту, тим самим починаємо заощаджувати кошти на обігріві води у басейні.

За своїми фізико – механічними властивостями та здатністю суцільного приклеювання та можливістю повторювати складні геометричні форми, найкраще з утеплювачів для ізоляції басейнів підходить жорсткий пінополіуретан (ППУ).


Утеплення чаші басейну пінополіуретаном можна проводити як ззовні так із середини. З середини напилений жорсткий ППУ повинен бути захищений за допомогою двокомпонентного еластомеру, при чому колір може бути підібраний по бажанню клієнта. В разі застосування в бетонних конструкціях басейну, жорсткий ППУ надійно захистить бетонний камінь від можливої корозії.

Фахівці нашого підприємства проводять обстеження будівель та споруд та виконують теплотехнічні розрахунки у відповідності до діючих норм в залежності від функціонального призначення цих будівель та споруд.

Якість виконання робіт по будь-якій тепловій ізоляції конструктивних елементів будівель і споруд незалежно від застосованих теплоізоляційних матеріалів а також дотримання розрахункових товщин теплової ізоляції у відповідності до ДБН можна перевірити та проаналізувати за допомогою тепловізорного обстеження.