Обстеження будівлі тепловізором

Тепловізійне обстеження - це метод неруйнівного контролю, який виконується за допомогою спеціального приладу – тепловізора, за допомогою якого ми робимо знімання в інфрачервоному діапазоні, що дозволяє виявити можливі дефекти теплової ізоляції і місця  втрат тепла (холоду) на будь-якому етапі експлуатації.

Обстеження будівель тепловізором – це спостерігання випромінювання тепла конструкцією в інфрачервоному діапазоні. Тобто буде виміряна температура огороджувальних конструкцій у всіх їх точках, а отримані фотографії в ІЧ випромінюванні, на яких зміна кольорів в спектрі буде відповідати зміні температури від синього (холодного) до червоного (теплого). Отримані фото дозволять виявити джерела витоку тепла і проаналізувавши їх, встановити причини цих витоків.

Проводити обстеження бажано при хорошому освітленні, і при значній різниці температур між внутрішньою температурою будівлі та зовнішньою температурою на вулиці. Цей перепад повинен складати не менше ніж 20ºС. Проведення тепловізійного контролю влітку теж можливо, за умови зниження температури всередині приміщення. 

Що дає тепловізійне обстеження будівель?  

  • виявлення можливих прихованих дефектів теплоізоляції стін,  підлог, покрівлі,  та т.і.;
  • на підставі виявленних дефектів проведення аналізу тепловтрат будівлі.;
  • виявлення дефектів на етапі монтажу та в самій конструкції  вікон та пов'язані з цим наслідки.;
  • виявлення можливих  «містків холоду»;
  • виявлення дефектів ущільнення, тріщин в несучих , огороджувальних та будівельних конструкціях.
  • перевірка якості виконання ізоляційних робіт  та аналіз результатів про відповідність товщини встановленої ізоляції проектній.
  • фахові рекомендації по усуненню виявлених недоліків та рекомендації щодо відновлення ізоляції.

Застосування дешевих утеплювачів та неякісне їх встановлення, неякісні ущільнення,  застосування неякісних профілів для вікон та дверей,  не призводить до очікуваного ефекту збереження тепла в оселі, і вимагає додаткових витрат власником на усунення перелічених дефектів, в притул до їх заміни.

Фахівці нашого підприємства проводять обстеження будівель та споруд та виконують теплотехнічні розрахунки у відповідності до діючих норм в залежності від функціонального призначення цих будівель та споруд.

Якість виконання робіт по будь-якій тепловій ізоляції конструктивних елементів будівель і споруд незалежно від застосованих теплоізоляційних матеріалів а також дотримання розрахункових товщин теплової ізоляції у відповідності до ДБН можна перевірити та проаналізувати за допомогою тепловізорного обстеження.