Обладнання для виробництва попередньо ізольованих труб з пінополіуретановою ізоляцією

Основною проблемою енергозбереження при розвитку та розбудові міст України, в тому числі в житлово-комунальному господарстві, є дуже ненадійні системи транспортування теплового носія до споживача.
Перспективні напрямки енергозбереження, в основному, визначаються особливостями роботи систем централізованого теплопостачання ,та впровадженням тільки попередньо-ізольованих труб (ПІТ) з поліуретановою ізоляцією в PE або «спіро»-оболонках.


Наше підприємство працює на ринку енергозберігаючих технологій України в напрямку комплектації обладнанням для організації виробництв по виготовленню попередньо ізольованих труб (ПІТ) з пінополіуретановою ізоляцією, які використовуються при будівництві та ремонтах теплових мереж та гарячого водопостачання.
Пропонуємо Вам розглянути мінімальний комплект обладнання, за допомогою якого Ви зможете організувати виробництво по виготовленню попередньо-ізольованих труб з пінополіуретановою ізоляцією безпосередньо для забезпечення потреб в ПІТ трубах у вашому місті та містах області.


Знаючи те, що на сьогоднішній день енергоносії значно подорожчали та продовжують дорожчати, а інфраструктура теплових мереж знаходиться в незадовільному стані, і те, що частина коштів на придбання та виготовлення попередньо ізольованих труб можуть залишатись знову таки в бюджеті Вашого підприємства, міста або області, ми пропонуємо створити Вам власне виробництво ПІТ–труб з поліуретановою ізоляцією типорозмірами від 32/90 мм до 219/315 мм, які в повній мірі задовільнять Ваші потреби.


Основною перевагою такого виробництва є те, що попит на попередньо – ізольовані труби для систем тепло та гарячого водопостачання є досить високим. Кількість вітчизняних виробників невелика і тому створюється дефіцит на даний вид продукції, що призводить до підвищення цін на ПІТ труби. 
Знаючи стан теплових мереж в великих та малих містах України, можемо зробити припущення, що теплотраси можна замінювати в перспективі, як мінімум на протязі 30-40 років не тільки у Вашому місті, але й в райцентрах вашої області.


Тому організація такого виробництва – це створення додаткових 15-20 робочих місць, можливість суттєвої економії коштів при власному виробництві ПІТ-труб, які будуть залишатись в розпорядженні бюджету Вашого підприємства, міста чи області.

Таке виробництво ПІТ-труб можна організувати в приміщенні із збірного з/б розмірами (12-24м)х(24-48м)х(4,5м-8) оснащенного, як мінімум, електротельфером. Таких приміщень які пустують на Вашому підприємстві або в місті – безліч.

Для організації такого виробництва по виготовленню ПІТ-труб з поліуретановою ізоляцією необхідно наступне обладнання:

 

  • Заливочну машину Impact 60, продуктивністю 50 кг/хв, яка забезпечить заливку пінополіуретана густиною 80-100 кг/м3 для труб Ø від 32/ 90 до Ø 219/315 мм (Ø Ме/ Ø РЕ), в довжину штанги труби 12 пм, заливку половинок форм (напівциліндрів) для ізоляції та пере ізоляції існуючих зовнішніх мереж, котрі потребують заміни утеплення, а також фасонних частин для теплотрас з робочою температурою до 130˚С, в так званих «спіро оболонках», для зовнішнього прокладання або в так званих РЕ-оболонках для безканального підземного прокладання.

 

Примітка: Машина Impact 60 розрахована та задовільнить більш потужне виробництво.


В комплект поставки, окрім власне машини, для цього типу обладнання входять:
- бочкові насоси для перекачки компонентів з бочок в ємкості машини;
 - спеціальні ключі та комплект запасних частин для обслуговування обладнання

  • Заливочна машина типу A20S в стандартному виконанні, призначена для заливки ПІТ-труб з поліуретановою ізоляцєю типорозміром до 89/160мм та фасонних частин (поворотів) в цехових умовах, а також для заливки муфтових з'єднань стиків в трасових умовах на трубах діаметром до 1000/1200мм.

Примітка: Машина A20S розрахована на заливку муфтових з’єднань стиків ПІТ-труб типорозміром від 32/90мм до 1000/1200мм в польових умовах або заливку ковзаючої опалубки.

  • Зварювальний аппарат EU-315 С, призначений для виготовлення фасонних частин відводів та трійників з поліетиленових оболонок, необхідних для змінення напрямку траси Ø від 90 до 315 мм, шляхом зварювання поліетиленової оболонки під кут від 0 до 90°. 

Характеристики зварювального обладнання типу EURO:

В комплект зварювального обладнання EURO-315С входить:
- електро торцуватель;
- електро нагрівач;
- комплект вкладишів для забезпечення типорозмірів труб: 90, 110, 125, 140, 160, 180, 200, 225, 250.
(типорозмір Ø 315 мм забезпечується без вкладишів);
- зажимний центровочний прилад із змінними вкладишами та ручною подачею каретки для задачі тиску
- комплект ключів та запчастин.
 

Терміни виконання поставки для цих типів обладнання складає 12-14 тижнів. Оплата розбивається в наступному порядку:
1) 10% від контрактної вартості обладнання - попередня оплата для розміщення замовлення на виготовлення комплектного обладнання на заводах Європи;
2) 80% від контрактної вартості обладнання - доплата через 10 тижнів після початку виготовлення;
3) 10% від контрактної вартості обладнання - доплата на момент поставки обладнання.

У вартість комплектного обладнання включено навчання роботі на пінополіуретанових машинах та зварювальному обладнанні також спільний запуск обладнання в експлуатацію на базі Покупця.

Гарантія на комплектне обладнання складає 12 (дванадцять) місяців з моменту початку його експлуатації, при умові дотримання вимог та правил експлуатації електричного обладнання, але не більше 18 (вісімнадцяти ) місяців, при умові зберігання обладнання в складських умовах із відповідною температурою та вологою та не порушення консервації машини, в залежності від того, яка подія наступить раніше.

Продуктивність цеху, який укомплектовано вищевказаним обладнанням наведенним в п.1; п.2; п.3 складає близько 40 пкм попередньо-ізольованих труб (ПІТ) приведеного діаметру Ø219/ 315 в рік, при роботі в одну зміну. 
За допомогою даного обладнання Ви можете виготовляти як прямі ділянки ПІТ-труб, так і фасонні частини (повороти та трійники). Провівши невеликі підрахунки, виходячи з продуктивності і загальної вартості обладнання, можна зробити висновок, що повний його комплект окупиться за один рік роботи. Аналогічне обладнання чи окремі його одиниці для виготовлення ПІТ-труб та фасонних частин працюють для тепломереж Львова, Запоріжжя, Горлівки, Костянтинівки, Харкова, Києва, Дніпропетровська.
 Якщо у Вас поставлено завдання по виробництву ПІТ-труб Ø від 273/400мм і більших діаметрів до 1000/1200мм, то ми можемо запропонувати Вам заливочну машину продуктивністю від100 до 300 кг/хв, зварювальне обладнання відповідних типорозмірів для виготовлення поворотів та трійників до цих ПІТ труб, а також обладнання для розрізання РЕ-оболонки під кут до 45°.